L‘OR asortimentas

Kapsulės

Kiekvienas kavos L‘OR puodelis – tai tikro malonumo akimirkos. Leiskitės suviliojami sodraus aromato. Atraskite intensyvių ir švelnių skonių harmoniją. Atraskite auksinį kavos L‘OR standartą.

SPLENDENTE

GAIVI IR SUBALANSUOTA

Pavergiantis aromatas, elegantiškas auksinės crema putos sluoksnis ir skonis, kuriam neįmanoma atsispirti – su juntamomis riešutų natomis ir subtiliu citrusų gaivumu.

FORZA

INTENSYVI IR SODRI

Sodri, ugninga espresso, dvelkianti įmantriais ąžuolo bei saldymedžio skoniais ir su švelniais gintariniais atspalviais, žaidžiančiais aksominės crema putos paviršiuje.

RISTRETTO

STIPRI IR IŠRAIŠKINGA

Gaiviai išraiškingas charakteris ir intensyvus pikantiškas aromatas – ši ristretto jūsų mėgavimąsi kava pavers nepamirštama skonių ir atradimų kelione.

LUNGO MATTINATA

SUBALANSUOTA IR KVAPNI

Kvapni ir harmoninga lungo, pasipuošusi lengvu crema putos sluoksniu; ši švelnios prigimties, bet sodrių skonio niuansų kava leis pradėti kiekvieną rytą žvaliai.

LUNGO PROFONDO

INTENSYVI IR PIKANTIŠKA

Ryškus pikantiškas aromatas, gundantis skrudintais migdolais bei saldymedžiu, ir bronzos atspalviais žaižaruojantis crema putos sluoksnis.

L‘OR kapsulės kavos aparatams

L‘OR pristato naująją aliuminio kapsulę, specialiai sukurtą naudoti kavos aparatams „Nespresso®“* (išskyrus modelius „Expert®“*, „U®“*, „Umilk®“* ir „Prodigio®“*, įsigytus vėliau kaip 2016 m. liepos 25 d.)

*Naudojamas prekės ženklas priklauso trečiosioms šalims ir nesusijęs su „JACOBS DOUWE EGBERTS“.

atraskite

L‘OR produktus


MALTA KAVA


KAPSULĖS


TIRPIOJI KAVA