L‘OR asortimentas

Kapsulės

Neprilygstamą skonio patirtį jums dovanoja kavos L’OR kūrėjai.
Sužadinkite savo pojūčius ryškaus ir švelnaus skonio kontrastais su kiekvienu L’OR puodeliu. Kruopščiai atrinkę kavos pupeles kuriame derinius, kuriuose visi skonio ir aromato sluoksniai jums atsiskleidžia gurkšnis po gurkšnio.
Pajuskite aistrą, kurios vedini kavos L’OR kūrėjai visais savo pojūčiais kuria jums neprilygstamą malonumą. Tai – skonio šedevras.

SPLENDENTE

 

Citrusų marmelado ir riešutų natų sodrumas suskamba elegantiškame ir ryškiame derinyje, kuris pakutens jūsų receptorius. Maloniai gaivus skonis su vaisių dvelksmu.

LUNGO MATTINATA

 

Pieniško šokolado natos ir švelnios citrusinės užuominos su elegantišku, neįkyriu švelnaus skrudinimo skoniu. Lengvumu dvelkiantis derinys, kaip pirmi saulės spinduliai ankstų rytą.

 

 

FORZA

 

Ąžuolo ir saldymedžio natos, lydimos ilgo, pikantiško poskonio. Ryškus skonis ir intensyvumas su ugningu užbaigimu. Tai – tikra malonumo galia.

 

LUNGO PROFONDO

 

Skonio kelionė, kurią patirsite nuo pradžios iki galo, su vidutinio skrudinimo natomis ties tamsumo riba. Sodresnės šokolado ir riešutų užuominos, po jų skrudinimas, kontrastuojantis su švelniu vaisiškumu. Ilgai išliekantis, ryškus poskonis kvies jus mėgautis dar.

ESPRESSO PAPUA NEW GUINEA

 

Sodrus ir intensyvus aromatas, lydimas išraiškingų vaisinio skonio ir tamsaus skrudinimo natų. Tai kavos skonis, džiugiai nuteikiantis visus pojūčius ir spinduliuojantis savo kilmės šalies šiluma.

RISTRETTO

 

Prieskonių aromatai, kontrastuojantys su išbudinančiu gaivumu, nukels į Sumatros salos turgų. Tai išraiškingas derinys, atskleidžiantis daugialypį skonį akimirksniu.

ESPRESSO COLOMBIA

 

Švelnus ir saldus derinys, šiltas ir viliojantis kaip gražioji Kolumbija. Citrusinių vaisių natas keičia įmantraus skonio sluoksniai ir elegantiškas poskonis.

 

 

 

L‘OR kapsulės kavos aparatams

L‘OR pristato naująją aliuminio kapsulę, specialiai sukurtą naudoti kavos aparatams „Nespresso®“* (išskyrus modelius „Expert®“*, „U®“*, „Umilk®“* ir „Prodigio®“*, įsigytus vėliau kaip 2016 m. liepos 25 d.)

*Naudojamas prekės ženklas priklauso trečiosioms šalims ir nesusijęs su „JACOBS DOUWE EGBERTS“.

atraskite

L‘OR produktus